הצטרפות לדואר חשמלי | הסרת מנוי מדואר חשמלי | שלח מכתב | דף ראשי

 

 

 

 

 

אודות דואר חשמלי

20/02/2003

halemo

 

"דואר חשמלי" ינסה לספק תכנים נוספים לתכנים העבריים המופצים ברשת. אלו יהיו תכנים מקוריים בלבד, בעברית, בשפה קלה, בעיקר בנושאים של רשת האינטרנט, תרבות, טכניקה, ביזאר, קונספירציות, חוק ומשפט וכל מה שמעניין אותי אישית ואולי גם אתכם. כמו כן, לא ייפקד מקומם של נושאים אחרים, במידה והם יגיעו אליי ויהיו מעניינים.

 

את הכתבות והמאמרים שתקראו כאן בחינם, תכננתי לכתוב במקומות אחרים ככותב מן השורה במקומות שבהם משלמים כסף לכותבים. מקומות בהן קונים את התכנים של הכותבים תמורת כסף ומוכרים אותו באריזה לקורא.

 

אבל זה לא כל כך יצא.

 

אז הנה, לי יש הזדמנות לעלות את זה בחינם לרשת, כדי שגם אתם תקראו בחינם, דברים שאולי הייתם צריכים לקרוא בתשלום במקום אחר.

 

"דואר חשמלי" מתוכנן לצאת לאור פעם בשבוע. עדיין לא ידוע לי באיזה יום בשבוע, אבל הנטייה היא לסוף השבוע, יום חמישי או שישי או מוצאי שבת. חלק מהתכנים ב"דואר חשמלי" יכתבו במיוחד, וחלקם האחר של התכנים יילקח מאתרים אחרים שלי בהם "חדר המידע" וכן "חדר הסאטירה".

 

ולמה דווקא השם "דואר חשמלי" ?

 

השם "דואר חשמלי" היתה הצעה שלי לאקדמיה ללשון העברית לציון שמו העברית של המונח "דואר אלקטרוני". המילה העברית ל"אלקטרוניקה" היא "חשמל", מילה שמופיע בתנ"ך, בספר יחזקאל.

 

ההצעה לא נשלחה בסופו של דבר, אבל הוצגה באחד הפורומים שבו אני נוהג לכתוב. מאז ההצעה, עלה לי שם עברי אחר ל"דואר אלקטרוני" בעברית: "דואר סיפרתי". דואר שמגיע בצורה ספרתית (דיגיטלית) לנמען. האקדמיה, אגב, עדיין לא מצאה מילה עברית מתאימה למונח "דואר אלקטרוני". היא מסרבת לקבל את המונח דה פקטו "דואל", ראשי תיבות של "דואר אלקטרוני".

 

להרשמה, יש לשלוח מכתב לכתובת הבאה. תקבלו מכתב. אנא אשרו אותו על מנת שהרישום שלכם יתקבל.

[email protected]

 

לביטול המנוי וההרשמה יש לשלוח מכתב לכתובת הבאה. עליכם לאשר את הביטול שלכם ע"י משלוח מכתב חוזר.

[email protected]

 

 

תוכן מקורי נוסף אפשר למצוא באתרים "חדר המידע" ו"חדר הסאטירה".

 

חדר המידע

http://halemo.net/info

 

חדר הסאטירה

http://halemo.net/satiroom